Задати питання
flag Судова влада України

Суд виніс вирок по справі заступника директора з навчальної роботи Коломийського економіко-правового коледжу

10 серпня 2017, 16:42

Суд виніс вирок по справі заступника директора з навчальної роботи Коломийського економіко-правового коледжу

      25 липня 2017 року до суду поступило кримінальне провадження про обвинувачення особи за ч. 2 ст. 369-2 КК України, жителя міста Коломиї, який раніше не притягувався до кримінальної відповідальності.

      29 червня 2017 року у своєму службовому кабінеті в адміністративному приміщенні Коледжу обвинувачений отримав від особи І. пакет необхідних документів для вступу на державну форму навчання одного із студентів та заздалегідь названу суму коштів - 800 доларів США задля поступлення на навчання до Коледжу, що згідно курсу НБУ станом на 29 червня 2017 року становило 20864 грн.    

       Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 369-2 КК України, як одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення, особою уповноваженою на виконання функцій держави.

      Під час досудового розслідування 25 липня 2017 року в кримінальному провадженні між прокурором та обвинуваченим укладено угоду про визнання винуватості, яку в процесі судового засідання просили суд затвердити.

     08 серпня 2017 року суд погодився з умовами угоди та своїм вироком визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні вищевказаного кримінального правопорушення та взявши до уваги наявність у винуватої особи двох малолітніх дітей та непрацюючої дружини інваліда 3 групи, призначив узгоджене між прокурором і обвинуваченим покарання у вигляді штрафу в розмірі 1180 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 20060 (двадцять тисяч шістдесят) гривень та стягнув в дохід держави – 1484 гривень 40 коп. витрат за проведення судової експертизи.

       На вирок суду може бути подана апеляція протягом тридцяти днів.

 

       Прес-служба суду