flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Директорку Коломийського дошкільного навчального закладу № 21 "Пролісок" притягнули до дисциплінарної відповідальності

29 травня 2018, 18:37

   Коломийський міськрайонний суд розглядає справу за позовом особи Б. до Управління освіти Коломийської міської ради про визнання незаконним та скасування наказу про притягнення до дисциплінарної відповідальності

      Нагадаємо, особа Б. посилається на те, що працює директором Коломийського ДНЗ № 21 та наказом № 389 начальника управління освіти Коломийської міської ради від 23 листопада 2017 року притягнута до дисциплінарної відповідальності.

    Описова частина вищевказаного наказу не містить визначення, який саме дисциплінарний проступок вчинила директорка. Відповідач обмежився лише загальним  посиланням на результати перевірки Управління Держпраці в Івано-Франківській області, Статуту навчального закладу та посадової інструкції завідувача цього закладу. 

     Начальник управління освіти Бордун Л. Б. був ініціатором створення комісії з метою проведення позапланової перевірки ДНЗ № 21 «Пролісок» та діяльності позивачки, як керівника закладу та 12 вересня 2017 року на засіданні комісії Бордун Л. Б. демонстрував комісії аудіо запис, як компрометуючий матеріал на особу Б. при цьому останній його прослухати не дозволили.

       Зокрема звинуваченням начальника управління освіти є те, що нібито один з технічних працівників ДЗК рахується у штаті закладу, однак фактично не працює, а позивачка отримує його заробітну плату.

       Позивачка вважає, що з її боку будь-яких порушень трудової дисципліни не було, а оголошення догани є наслідком неприязних стосунків з безпосереднім керівництвом.

      Сьогодні по справі допитано двох свідків та за клопотанням представника позивача справу відкладено на 15.30 год. 14 червня 2018 року.  

 

 

 

Прес-служба суду